Ohlasy k zápasu
út 10.10.2006 | Tereza Möhwaldová

Jak to viděli v H. Brodě hradečtí fanoušci...

Ve středu vypravil hradecký FanClub téměř plný autobus, aby podpořil Energetiky v cestě za vítězstvím. Již cestou se v autobuse řádně připravovaly hlasivky, šály vlály a všichni byli natěšení. Když jsme dorazili na havlíčkobrodský stadion, hledali jsme pořádný kotel, pár lidí v dresech a s bubnama nás přece nemůže překonat. Po zahájení zápasu jsme teprve poznali sílu Rebelů – celá tribuna nalevo od nás tleskala a skandovala ve stoje. Přesto jsme se nedali a naše borce hnali vpřed.

Foto FanClubu z výjezdu

Při vedení 4:1 se zdály být karty rozdány, ale zdání někdy klame a nebyli by to Energetici, kdyby trochu nepolevili a neudělali zápas dramatický do poslední vteřiny. Psal se začátek 60 minuty a Rebelové při power play, s převahou dvou mužů v poli po našem vyloučení, vymetli pavučinu v hradecké bráně. Tak málo nám scházelo ke třem bodům, jeden pohyb hokejkou, jeden obětavý skok do střely, jedno máchnutí lapačkou... Nic z toho se však nestalo, osud zavelel jinak, a tak se šlo do prodloužení. Tady nás několikrát zachránil výtečný Saša, dostali jsme se taky k pár střelám, ale žádná rána neskončila v síti. Došlo tedy na nervy drásající nájezdy. Jako jediný skóroval kapitán hradeckých Jarda Roubík a zajistil nám tak krásné 2 body, díky nimž a našemu skóre se stále držíme na prvním místě.

Ve středu tedy všichni přijďte povzbudit hradecký tým v důležitém zápase s Berounem! Tabulka je vyrovnaná a každý bod velmi důležitý. Silné publikum se považuje za šestého hráče v poli, pojďme všichni společně vytvořit početní převahu nad týmem Berouna.