Zápasy mládeže
so 13.8.2022 | Jan Brůna

Zápas plný obratů. Junioři přehráli Vary a zahrají si finále!

Zápasové menu

Po roce zase ve finále! Junioři se na turnaji ve Varech v sobotu střetli s domácí Energií a po vítězství v samostatných nájezdech budou mít šanci na čtvrtý triumf v řadě. Skóre se během mače povedlo otočit oběma celkům, dovednostní souboj ale zvládl Hradec poměrem 2:1, a celkově tak vyhrál 4:3. V duelu o zlato vyzvou mladí Lvi v neděli od 17:00 Mladou Boleslav.

Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání, kdy jsme byli důrazní a vyhrávali jsme osobní souboje. Ale soupeř se zvedl už v první třetině a její druhá polovina patřila Varům. Od druhé třetiny se hrál vyrovnaný hokej, kdy nám paradoxně trochu ublížil náš vstřelený gól. Soupeř potom převzal iniciativu a třetí třetina byla kdo s koho. V závěru jsme trochu se štěstím vyrovnali a na nájezdy jsme byli o něco šťastnější. Proto si v neděli zahrajeme finále.