Zápasy mládeže
čt 27.11.2014 | Jan Vavřina

Mladší dorostenci vstoupili do nadstavby nejlepším způsobem – výhrou 4:0

Zápasové menu

První zápas v nadstavbě odehráli ve čtvrtek dorostenci a vstoupili do něj způsobem svým vlastním – jednoznačnou výhrou 4:0, a to na ledě soupeře zvučného jména – Sparty Praha. Tým Tomáše Martince potvrzoval po celý zápas větší kvalitu, branky si rozložil do všech tří třetin a navíc za šedesát minut ani jednou neinkasoval. Také bezchybný brankář Tomáš Vomáčka tak pomohl svému týmu k dvanácté výhře v řadě.

Tomáš Martinec (Královští lvi Hradec Králové):
Na Spartu jsme jeli s pokorou a respektem k silnému soupeři. Přesto jsme chtěli být hodně aktivní, což se nám, myslím, dařilo. Dokázali jsme si vytvořit spoustu šancí, soupeře jsme vysoko přestříleli, dali krásné góly. Musíme kluky pochválit, protože hráli jeden pro druhého, všichni pro jeden tým.